• PolubSport.pl - treningi personalne, siłownia, fitness.
  • biuro@polubsport.pl
  • + 48 509 103 273

Blog

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin naszych Fizjoterapeutów. Warszawa to miasto w którym obecnie prowadzimy działalność.
Nasi fizjoterapeuci za pomocą ćwiczeń, edukację, a także doradztwo – pomogą Państwu w przypadku nabytych w skutek nieszczęśliwych zdarzeń czy też choroby lub ogólnej niepełnosprawności w powrocie lub do minimalizacji skutków tego typu urazów. Obecnie pomagamy osobom w różnym wieku. Dla nas nie ma ograniczeń wiekowych, jedyne ograniczenie to chęć współpracy osoby, której ta pomoc będzie udzielana.

Fizjoterapia w Warszawie

Naszym głównym obszarem działalność jest miasto stołeczne Warszawa. Fizjoterapia jaką oferujemy mieszkańcom Warszawy to techniki związane z poprawą własnego samopoczucia, poprawa kondycji fizycznej, czy tez eliminacja różnego typu dolegliwości bólowych m.in taki jak bóle kręgosłupa. Podczas spotkań przekazujemy niezbędne wskazówki tak, aby osoby którym pomagały na bieżąco uczyły się od nas technik jakie należy wykorzystywać w momentach pojawienia się bólu, czy też utrzymywania ciała w jak najlepszej kondycji.
Dzięki temu jesteśmy w stanie zapobiegać nawrotom chorób jak również stopniowo wychodzić na przeciw zdrowemu życiu i polepszeniu własnego samopoczucia. Fizjoterapia ma jako cel umożliwienie ludziom odzyskania utraconej zdolności ruchowej oraz pomoc w pozostaniu niezależnymi pod względem ruchowym tak długo, jak to możliwe.

Fizjoterapia = rehabilitacja?

Fizjoterapia bardzo często mylona jest jako odpowiednik Rehabilitacji. Nie do końca jest to dobre stwierdzenie. Rehabilitacja to działania związane z pomocą osobom niepełnosprawnym lub tym którzy utracili częściowo lub trwale swoją sprawność fizyczną.
Fizjoterapia w Warszawie którą realizujemy jest ściśle związana z uświadomienie i zaangażowanie pacjentów w opiekę poprzez przekazywanie technik jak również przedstawiania sposobu uczenia się pomocy samemu sobie. Fizjoterapia to profesja oparta na nauce i odnosi się do całego organizmu – od zdrowia poczynając i na dobrym samopoczuciu kończąc przy uwzględnieniu stylu życia pacjenta.

Niezupełnie. Rehabilitacja obszar swoich działań ogranicza jedynie do pomocy osobom niepełnosprawnym lub tym, którzy utracili zdolność ruchową na skutek urazów lub przebytej choroby. Z usług fizjoterapeuty możesz skorzystać praktycznie w dowolnym momencie swojego życia.