• PolubSport.pl - treningi personalne, siłownia, fitness.
  • biuro@polubsport.pl
  • + 48 509 103 273

FAQ

FAQ - często zadawane pytania

Trening personalny to rodzaj treningu indywiduallnego przebiegającego według spersonalizowanego do potrzeb i wymagań każdego z klientów planu treningowego.
Szczegółowe informacje na temat kosztów każdego z rodzaju treningów oraz innych oferowanych przez nas usług znajdują się w zakładce "Cennik"
W zależności od wykupionego pakietu usług, opcja ta może się w nim również znajdować.
Czas potrzebny do uzyskania zadowalających efektów jest kwestią bardzo indywidualną. Uzależniony jest on przede wszystkim od intensywności i częstotliwości odbywanych treningów.
Tak. Trenować z nami mogą osoby, które ukończyły 15 rok życia. Dodatkowo, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda prawnego opiekuna.
Do podpisania umowy z klubem konieczne będzie przedstawienie dowodu osobistego. Dodatkowo poproszony zostaniesz o numer karty płatniczej obsługującej automatyczne obciążenia salda lub numeru konta bankowego, z którego pobierane będą opłaty za członkowstwo.
Sam decydujesz na jak długo chcesz związać się z danym klubem. W zależności od klubu, w którym zdecydujesz się trenować umowy podpisywane są na czas określony lub nieokreślony.
Umowy podpisywane są wyłącznie w klubach.
Tak. Większość klubów, z którymi współpracujemy oferują taką możliwość. Poinformuj nas, w którym klubie chciałbyś odbyć niezobowiązujący trening próbny, a my powiemy Ci co musisz zrobić, by móc się na niego zapisać.
Nie. Karty członkowskie są imienne, dlatego nie dopuszcza się możliwości odstępowania jej komukolwiek.
To zależy od wewnętrznej polityki klubu, w którym zdecydujesz się trenować. Niektóre kluby, z którymi współpracujemy udostępniają taką możliwość.
faq