• PolubSport.pl - treningi personalne, siłownia, fitness.
  • biuro@polubsport.pl
  • + 48 509 103 273

Opinie

Treningi motywacyjne- jak najbardziej polecam

Treningi motywacyjne
Treningi motywacyjne – jak najbardziej polecam

Treningi motywacyjne były mi bardzo potrzebne, choć wybierając się na pierwsze zajęcia jeszcze nie do końca zdawałam sobie z tego sprawę. Już kilka chwil wystarczyło, abym przekonała się, że trafiłam w odpowiednie miejsce. Czysto, schludnie i bardzo profesjonalnie. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, aczkolwiek odpowiednia doza presji ze strony trenera jest odczuwalna. Polecam każdemu, bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

Marta W

Treningi fitness z polubsport.pl

treningi fitness
Treningi fitness z trenerami PolubSport.pl zmieniły moje dotychczasowe podejście do zagadnienia aktywności fizycznej.

Miałem okazję odbywać treningi fitness na zajęciach indywidualnych. Szczerze polecam wszystkim, który mieli podobne opory do moich – znikają po pierwszych zajęciach. Pozdrawiam wszystkich instruktorów i dziękuję za pomoc w osiągnięciu celu, jakim była poprawa kondycji i zgubienie „mięśnia piwnego”.

 

Jan Kowalski

Fitness z PolubSport – dużo więcej niż zwykły trening

polubsport fitness
Trener PolubSport sprawił, że zmieniłam sposób, w jaki do tej pory potrzegałam zagadnienie treningów fitness.

Niedawno zaczęłam ćwiczyć z trenerem personalnym i tę formę ćwiczeń z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, tym, którym zależy na możliwości pracy nad swoim ciałem i kilogramami. Sale do ćwiczeń czyste, tak samo, jak i cały obiekt. Trenerzy przyjacielscy, zawsze skorzy do pomocy. Dużo wolnej przestrzeni, dzięki czemu ćwiczące w tym samym czasie osoby nie przeszkadzają sobie wzajemnie. Profesjonalne podejście do klienta, a to się czuje i ceni.

Anna M. - Warszawa

Treningi biegowe – polub sport – ja polubiłem!

Treningi biegowe Warszawa
Siedzący tryb życia oraz zwykłe, ludzkie lenistwo sprawiły, że ze sprawnego faceta stałem się człowiekiem, któremu nawet najprostsze codzienne czynności sprawiały trudności.

Za namową znajomych zdecydowałem się na treningi biegowe. Dzięki trenerowi personalnemu i dopasowanemu do moich potrzeb treningowi zacząłem czuć się i wyglądać jak dawniej, a nawet lepiej. Swój sukces zawdzięczam wysokim kwalifikacjom oraz ogromnemu wsparciu mentalnemu ze strony instruktora, bez których najprawdopodobniej nie dałbym rady.

Wojciech Morawski

Treningi grupowe – w grupie raźniej

treningi grupowe
Treningi grupowe – w grupie raźniej

Sport nigdy nie pełnił w moim życiu zbyt ważnej roli, wręcz przeciwnie. Przysłuchiwałam się opowieściom znajomych o ich wyjściach do klubów fitness i z politowaniem pukałam się w czoło. Kto chciałby płacić za to, by wylewać z siebie siódme poty? Podczas poszukiwań fizjoterapeuty przypadkowo trafiłam na stronę Polubsport.pl, a po przeczytaniu kilku artykułów, jakie na niej znalazłam uświadomiłam sobie, że powinnam poważnie wziąć się za siebie. Tak trafiłam na treningi grupowe, bez których obecnie nie wyobrażam sobie swojej codzienności.

Elżbieta

Zajęcia fitness – pełen profesjonalizm

zajęcia fitness
Zajęcia fitness – pełen profesjonalizm

Różne dziedziny sportu trenuję już od kilku lat. Miałem okazję ćwiczyć w wielu różnych warszawskich klubach fitness i z różnymi trenerami, więc mam punkt odniesienia i wierzcie mi, jest moc! Warto przyjść choć raz na zajęcia fitness, poglądowo, a już nigdy nie będzie chciało się trenować nigdzie indziej. Pełen profesjonalizm, doskonali trenerzy, świetna atmosfera – czy można chcieć czegoś więcej?

Grzegorz, Warszawa

Trening grupowy z Polub Sport.pl

trening grupowy
Trening grupowy z P. Konradem

Nie powiem, że jeden trening grupowy wystarczył, abym zmienił swoje podejście do tematu ćwiczeń, lecz kilka już tak. Trener, z którym mam przyjemność ćwiczyć wyjaśnił mi wszystkie nurtujące mnie kwestie i zagadnienia, objaśnił sposób, w jaki powinienem wykonywać każde z ćwiczeń. Bardzo cenię sobie te wskazówki tym bardziej, że w tym temacie jestem zupełnym laikiem. Osobiście jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim, którzy mają choć najmniejsze opory przed rozpoczęciem aktywności fizycznej. Zasiedziały facet z brzuszkiem? To już przeszłość. Czasem warto się przełamać i wyjść ze swojej skorupy. Ja już to zrobiłem, teraz kolej na Was.

 

Krzysztof Pawłowski

W temacie Crossfit Warszawa ma wiele do zaoferowania

Crossfit Warszawa
Jeśli chodzi o Crossfit Warszawa ma wiele do zaoferowania!

Na Cross trening wybrałem się z czystej ciekawości, tyle przecież ostatnimi czasy się o nim mówi i pisze. Nigdy nie przypuszczałem, że jeśli chodzi o Crossfit Warszawa ma do zaoferowania aż tak dobrych trenerów. Jestem zaskoczony tym, ile zdołał wyciągnąć ze mnie instruktor prowadzący zajęcia zważywszy na fakt, iż jestem osobą początkującą. Za każdym razem, gdy myślałem, że nie dam rady zrobić już nic więcej, on skutecznie motywował mnie do dalszego działania. Świetna atmosfera, fajni ludzie, fantastyczne treningi. Cieszę się, że znalazłem to miejsce i oczywiście kontynuuję. Swoim znajomym juz poleciłem, teraz polecam wszystkim tym, którzy chcą sie przekonać ile tak naprawdę są w stanie z siebie wycisnąć.

 

Dominik J., Warszawa

Siłownia? Świetnie wyposażona i czysta!

siłownia
Świetnie wyposażona siłownia

Dawno już nie widziałam tak dobrze wyposażonej siłowni. Widać, że ludzie z PolubSport znają się na rzeczy i wiedzą gdzie najlepiej trenować. Nowoczesny sprzęt w dużej ilości zapewnia możliwość ćwiczeń bez konieczności oczekiwania na zwolnienie się któregoś z przyrządów. Wszystkie pomieszczenia klubu czyste, aż miło popatrzeć. W większości klubów, w których miałam okazję ćwiczyć do tej pory jakość oferowanych usług oraz siłownia sama w sobie pozostawiały wiele do życzenia. Tu jest zupełnie inaczej. Poziom usług o wiele więcej niż zadowalający. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy nadal poszukują miejsca do ćwiczeń, które będzie spełniać wszystkie ich wymagania oraz trenerów, którzy profesjonalnie zajmą się każdym z klientów. 

Marta

Fitness Warszawa i ja- fenomenalne połączenie

fitness warszawa
Fitness Warszawa i ja…

Na stronę polubsport.pl trafiłam z polecenia koleżanki, która za ich pośrednictwem wykupiła karnet na zajęcia grupowe. Postanowiłam spróbować i ja. Nie do końca byłam przekonana o tym, czy będę kontynuować jakikolwiek trening. Dlatego też skorzystałam z opcji wejściówki trzydniowej do jednego z warszawskich klubów. O dziwo bardzo szybko zamieniła się w karnet miesięczny. Później był kolejny, kolejny i tak dalej. Trenuję zaledwie od kilku miesięcy,  lecz pierwsze efekty są już widoczne. Pomimo iż stoję przed koniecznością dojazdów na zajęcia, to z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że połączenie: fitness Warszawa i ja to coś, co fajnie się zaczęło i nieprędko zakończy!

 

Kasia, Legionowo

Treningi przygotowujące do sportów wodnych i zimowych – super pomysł

treningi przygotowujące do sportów wodnych i zimowych

Treningi przygotowujące do sportów wodnych i zimowych – super pomysł

Z biurem Surfski miałem okazję wyjechać już kilka razy na kite oraz snowboard. Niezmiernie ucieszyła mnie wiadomość o starcie ich nowej działalności. Fakt,  że zdecydowali się prowadzić treningi przygotowujące do sportów wodnych i zimowych niezwykle mnie ucieszył. Przygotowania do sezonu letniego odłożyłem jak zawsze na ostatnią chwilę. Jedynie wzmożone treningi pod okiem instruktora mogły mnie wybawić z opresji. Szybkie przyszykowanie się do sezonu w sposób bezpieczny możliwe jest jedynie pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Jestem przekonany, że i w tym roku moja forma będzie doskonała.

 

Łukasz KITE

Odchudzanie nie musi być męczarnią

Odchudzanie
Odchudzanie nie musi być męczarnią

Odchudzanie towarzyszy mi od najmłodszych lat. Tak już niestety mam. Przez te wszystkie lata miałam okazję korzystać z porad udzielanych mi przez różnych dietetyków – lepszych i gorszych. Niby za każdym razem miało być dobrze, lecz zawsze było jakieś „ale”. Dzięki diecie, którą dopasował na miarę moich potrzeb P. Konrad nareszcie nie czuję, że cokolwiek tracę, oprócz kilogramów oczywiście. Jem smacznie, nie chodzę głodna, a każdorazowe wejście na wagę jest niezmiernie miłą niespodzianką. Myślę, że jeszcze trochę i będę mogła sobie kupić już dawno upatrzoną sukienkę. Dziękuję i szczerze polecam wszystkim „łasuchom na diecie” – pamiętajcie, że dieta nie musi być męczarnią.

Łasuch na diecie

Pole wymagane

Jak się nazywasz?
Jaki jest Twój adres e-mail?
Czy możesz podać nam nazwę swojej firmy?
Czy Twoja firma posiada stronę www?
Dodaj tytuł swojej opinii
Co o nas sądzisz?